NYÍREGYHÁZI MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
    Porta: 06 30 1766 277
Gazdasági iroda: 06 30 1766 276

KRÉTA  -  BELÉPÉS

-------------------------------------------------------------------------------------------------
>>  A  2023 / 2024-es  tanév  FONTOSABB  ESEMÉNYEI  <<                >>  COVID  <<

-----------------------------------------------xxxxxxx---------------------------------------------

H I R D E T M É N Y
A Nyíregyházi Tankerületi Központ illetékességi területén működő
általános iskolák 1. évfolyamára
történő beiratkozásról.
>>   BEIRATKOZÁSI  HIRDETMÉNY   (2024-2025. tanévre)   <<
>>  ÚTMUTATÓ  AZ  ONLINE  BEIRATKOZÁSHOZ  <<

Dienes Pál Vármegyei Matematika Verseny
2024. április 16. kedd  14.00 óra

Verseny időpontja: 2024.04.16.
Nevezési határidő: 2024.04.10.
Eredmények közzététele: 2024.05.10.

T Á J É K O Z T A T Ó
SZOCIÁLIS  ALAPÚ  ÉTKEZÉSI  ÉS  ISKOLAKEZDÉSI  TÁMOGATÁSRÓL

Értesítjük a kedves szülőket, hogy a szociális rászorultsági alapon történő étkezési térítési díj, valamint az iskolakezdési támogatási díj tekintetébenban változás történt.
Az ismertető az alábbi linken elérhető.

.
>>   Szociális alapú étkezési és isklakezdési díj változások 2024.  március 01-től  <<

( Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala  -  Szociális és Köznevelési osztály
)

A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola kiemelt figyelmet szentel a matematika tehetségek felismerésének és támogatásának.

Kedves matematikát tanító Kollégák!

Matematika Tudásközpontként 2024. májusában szakmai, módszertani konferenciát szervezünk, melyen lehetőséget biztosítunk az iskolák és kollégák számára, hogy beszámoljanak tehetséggondozó munkájukról, eredményeket hozó jó gyakorlatukról, tapasztalataikról.

T Á J É K O Z T A T Ó
ÉTKEZÉSI DÍJ  ÉS  SZÁMLASZÁM VÁLTOZÁSRÓL

Értesítjük a szülőket, hogy az étkezési díjakat az új számlaszámunkra
(MBH BANK) 50453104-10025334 történő utalással tudják rendezni.
A KÖZLEMÉNY rovatba kérjük a tanuló étkezési azonosítóját feltüntetni!
.
>>   Étkezés térítési díj változás - 2024.  január 01-től érvényes árjegyzék.  <<

( KÖZINTÉZMÉNYEKET MŰKÖDTETŐ KÖZPONT
)

Közétkeztetés  2023/2024.  tanév
Az alábbi linken elérhetők:
  A 2023/2024-es tanév étkezéssel kapcsolatos űrlapjai.
  Tájékoztató az iskolai étkezésről.

Igénylés / lemondás /
adatmódosítás www.kozim.hu  honlapon.

Országos Röplabda Diákolimpia
Első helyezett csapat (2023.)

A Csapat tagjai:
Sulyok Csenge Zsófia, Kalló Olívia, Piószegi Regina, Szabó Lívia Boglárka, Hrabina Petra, Csabai Flóra Lina, Szulyák Ágnes, Tóth Anna, Szakos Kíra, Bíró Gréta, Kertész Míra
Felkészítők: Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula
GRATULÁLUNK !

ELISMERÉSEK

Iskolánk négy pedagógusa a Nyíregyházi Tankerületi Központ által elismerésben részesült hivatásuk során nyújtott kiemelkedő munkájukért:
Tóthné Meggyesi Melinda, Dr. Legényné Balogh Ágota, Mészárosné Tóth Erzsébet, Szűcs Zsuzsa.

Szívből gratulálunk a kitüntetetteknek!

Iskolánk a 2021/2022-es tanévtől kezdve bekapcsolódott az Úszó
Nemzet Programba, így első évfolyamtól heti egy alkalommal úszásoktatásban vesznek részt tanulóink.

TISZTELT SZÜLŐK!

Letölthető, megtekinthető - Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

KRÉTA Digitális Kollaborációs Tér

Rövidítve DKT - egy olyan komplex modul, amely segíti a tanárok és a diákok digitális online együttműködését, kommunikációját és a feladatok kiadását, szükségtelenné téve egyéb oktatási szoftverek használatát. Kiemelt funkciója a tanórai feladatok, a házi feladatok komplex, logikailag egységes rendszerben történő megjelenítése és kezelése, emellett alkalmas csoportos (projekt-) feladatok kezelésére is. Kezeli a határidőket, a beadási időszakokat a feladatok, házi feladatok esetében, és képes online kommunikációs platformot biztosítani a diákok és tanárok között.

a KRÉTA Digitális Kollaborációs tér elérése
A Digitális Kollaborációs teret elérhetjük a KRÉTA e-ellenőrzőbe való belépés után a DKT gombra kattintva. A felület használatát megismerhetjük, ha a jobb felső sarokban található Pofilképpel jelzett profiladatok menüben választjuk a Tudásbázis menüpontot. Egy videó is készült a felület bemutatására, amely a Youtube-on az alábbi linken tekinthető meg:

Lehetőség van a DKT mobiltelefonon történő elérésre is. Ehhez a Kréta tanulóknak nevű alkalmazást kell a mobiltelefonra letölteni.
  FONTOS:   a DKT a KRÉTA Szülői felületén nem érhető el,  csak a Tanulói felületen!

Tisztelt Szülők!

Kérjük, hogy a tanév során gyakran látogassák a KRÉTA e-Ellenőrző, ill. e-Ügyintézés oldalait, mivel ezek az intézménynek a pedagógusoknak és a szülőknek a hivatalos kommunikációs felületei.
A Gondviselői hozzáférést az osztályfőnökök kezelik!