DIENES PÁL MEGYEI
MATEMATIKA VERSENY
Móricz Zsigmond Általános
Iskola Nyíregyháza
Iskolánkban 1999.05.10-én került megrendezésre
a Dienes Pál megyei matematika verseny.
A megye 39 általános iskolájából
380 tanuló versenyzett.
A résztvevõknek köszönjük,
hogy részvételükkel megtisztelték rendezvényünket.
Ezúton gratulálunk iskolájuk minden szereplõ
gyermekének és felkészítõ tanárának.
Versenyeredmények
I. osztály: elérhetõ
pontszám: 25p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Lipcsei Renáta
|
Benczúr Gy. Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
19 |
2.
|
Õri Ádám
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
18
|
3.
|
Vén Péter
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
16,5
|
4.
|
Kiss Máté
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
14
|
4.
|
Gazdig Márton
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
14
|
5.
|
Vizer Tamás
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
13,5
|
6.
|
Csomortáni Gábor
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
13
|
6.
|
Szegedi István
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
13
|
7.
|
Pivnyik Gergõ
|
Vécsey Károly
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12
|
7.
|
Kövesdi Dániel
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
12
|
8.
|
Szegõ Krisztina
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
11,5
|
9.
|
Polyák Tímea
|
Dancsi Lajos Ált.
Isk.Nagyecsed
|
10,5
|
9.
|
Szilvai Zsolt
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
10,5
|
9.
|
Szanyiszló Klaudia
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
10,5
|
9.
|
Hrubóczki Balázs
|
Vécsey Károly
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
9,5
|
10.
|
Czirják Balázs
|
Apáczai Csere J..Ált.
Isk. Nyíregyháza.
|
9,5
|
10.
|
Érsik Ádám
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
9,5
|
11.
|
Szenes Máté
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
9
|
12.
|
Csempesz Balázs
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
8
|
13.
|
Csimbók Zsolt
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
7
|
13.
|
Marincsák Flóra
|
Református Ált.
Isk. Kisvárda
|
7
|
14.
|
Kundrák Bella
|
Református Ált.
Isk. Kisvárda
|
6,5
|
15.
|
Gyuricska Alexandra
|
Dancsi Lajos Ált.
Isk.Nagyecsed
|
6
|
16.
|
Krankovics Gábor
|
Református Ált.
Isk. Kisvárda
|
5,5
|
17.
|
Kerekréti István
|
Vécsey Károly
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
4,5
|
17.
|
Fonalka Csilla
|
Képes Géza
Ált. Isk. Mátészalka
|
4,5
|
18.
|
Melegh György
|
Apáczai Csere J..Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
4
|
19.
|
Kiss Ákos
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
3,5
|
20.
|
Skolnyik Roland
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3
|
20.
|
Rebák Csaba
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3
|
20.
|
Nagy László
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3
|
21.
|
Kota Gabriella
|
Eötvös J. Ált.
Isk. Vásárosnamény
|
2,5
|
21.
|
Guba Melinda
|
Képes Géza
Ált. Isk. Mátészalka
|
2,5
|
22.
|
Szollár Gábor
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
2
|
22.
|
Nagy Szabolcs
|
Képes Géza
Ált. Isk. Mátészalka
|
2
|
23.
|
Perduk Balázs
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
1
|
24.
|
Pollák Balázs
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
0,5
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Petró Noémi
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
25
|
|
Hrubó Gergely
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
25
|
II. osztály: elérhetõ
pontszám: 23p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Molnár Boglárka
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
20,5
|
2.
|
Varga Balázs
|
Ált. Isk. Nyírkáta
|
17,5
|
3.
|
Kenderes Bálint
|
Arany János Ált.
Isk. és G. Nyíregyháza
|
16,5
|
3.
|
Szûcs Beáta
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
16,5
|
3.
|
Orosz Ákos
|
Arany János Ált.
Isk. és G. Nyíregyháza
|
16,5
|
4.
|
Svéda Szilvia
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
13,5
|
4.
|
Fehér Zsolt
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
13,5
|
4.
|
Róka Péter
|
Eötvös József
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
13,5
|
5.
|
Szolnok Dea Flóra
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
12
|
6.
|
Sáfár Zoltán
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
10
|
6.
|
Gombkötõ Ádám
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
10
|
6.
|
Ivancsó Teodóra
|
Ált. Isk. Nyírkáta
|
10
|
6.
|
Buzga Viktor
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
10
|
7.
|
Szemerey Janka
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
9,5
|
7.
|
Vincze Csaba
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
9,5
|
7.
|
Vojtku Edina
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
9,5
|
8.
|
Szabó Ferenc
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
9
|
9.
|
Móré Gyõzõ
|
Gárdonyi Géza
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
8
|
9.
|
Gégény Liliána
|
Arany János Ált.
Isk. és G. Nyíregyháza
|
8
|
10.
|
Szláma Bence
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
7,5
|
11.
|
Bartha Marietta
|
II. Rákóczi
Ferenc Tagisk. Mátészalka
|
7
|
11.
|
Mosolygó Brigitta
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
7
|
11.
|
Vincze Hajnalka
|
Gárdonyi Géza
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
7
|
12.
|
Bodzay Ottó
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
6,5
|
12.
|
Grósz Máté
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
6,5
|
13.
|
Szilágyi Gergõ
|
II. Rákóczi
Ferenc Tagisk. Mátészalka
|
6
|
13.
|
Bacskó Glória
|
II. Rákóczi
Ferenc Tagisk. Mátészalka
|
6
|
13.
|
Dobos István
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
6
|
14.
|
Zsoltányi Julianna
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
5,5
|
15.
|
Kóróczki
Zsolt
|
Benczur Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
5
|
15.
|
Czirják Zsuzsanna
|
Gárdonyi Géza
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
5
|
16.
|
Szénás Roland
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
4,5
|
16.
|
Daku Gábor
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
4,5
|
16.
|
Nagy Ferenc
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
4,5
|
16.
|
Hadházi Barbara
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
4,5
|
17.
|
Banu Nikolett
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
4
|
17.
|
Poór Eszter
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
4
|
18.
|
Nagy Nándor
|
Református Ált.
Isk. és G. Kisvárda
|
3
|
19.
|
Veréb Sarolta
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
2,5
|
20.
|
Virág Bernadett
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
2
|
20.
|
Tölgyesi Péter
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
2
|
20.
|
Kovács Tamás
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
2
|
21.
|
Szabó Gábor
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
1,5
|
21.
|
Korbács Alexandra
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
1,5
|
21.
|
Bessenyei Zoltán
|
Benczur Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
1,5
|
22.
|
Sólyom Péter
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
1
|
22.
|
Vajner László
|
Református Ált.
Isk. és G. Kisvárda
|
1
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Mészáros
Ákos
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
18
|
|
Szûcs Alexandra
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
14
|
III. osztály: elérhetõ
pontszám: 25p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Ungi Gergely
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
23
|
1.
|
Bodnár Mihály
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
23
|
2.
|
Virág Attila
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
22
|
2.
|
Gucsa Magdolna
|
Bem József Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
22
|
2.
|
Tóth Evelin
|
Általános
Mûv. Központ Fábiánháza
|
22
|
3.
|
Szirmai Péter
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
21
|
4.
|
Harsányi Gréta
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
20,5
|
4.
|
Pap Oszkár
|
Képes Géza
Ált. Isk. Mátészalka
|
20,5
|
5.
|
Ivancsó Sándor
|
Ált. Isk. Nyírkáta
|
19
|
5.
|
Szabó Dávid
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
19
|
5.
|
Pintér Imola
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
19
|
5.
|
Sipos Ádám
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
19
|
6.
|
Leövey Gergely
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
18,5
|
7.
|
Sum Péter
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
18
|
8.
|
Zoltai József
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
17,5
|
8.
|
Tóth Anita
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
17,5
|
9.
|
Gazdig Dóra
|
Benczur Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
17
|
9.
|
Miklósi Péter
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
17
|
9.
|
Simon Nikolett
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
17
|
10.
|
Czetõ István
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
16,5
|
10.
|
Gergely Gabriella
|
Eötvös József
Gy. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
16,5
|
10.
|
Ruska Vivien
|
Ált. Isk. Kótaj
|
16,5
|
11.
|
Szollár Balázs
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
15,5
|
11.
|
Nagy Nándor
|
Eötvös József
Gy.Ált. Isk. Nyíregyháza
|
15,5
|
12.
|
Pálffy Tamás
|
Képes Géza
Ált. Isk. Mátészalka
|
15
|
12.
|
Kovács Orsolya
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
15
|
13.
|
Nagy Zoltán
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
14,5
|
13.
|
Horváth Ádám
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
14,5
|
14.
|
Õsz Edina
|
Eötvös József
Gy. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
13,5
|
15.
|
Svantner Bernadett
|
Ált. Isk. Kótaj
|
13
|
16.
|
Róka Eszter
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
12,5
|
16.
|
Palágyi Tamás
|
Református Ált.
Isk. és Gimn. Kisvárda
|
12,5
|
17.
|
Szûcs Orsolya
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
12
|
17.
|
Bogár Bence
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12
|
18.
|
Oláh Attila
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
11,5
|
18.
|
Nagy Noémi
|
Ált. Isk. Szabolcsveresmart
|
11,5
|
18.
|
Zborai Attila
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
11,5
|
18.
|
Nagy László
|
Képes Géza
Ált. Isk. Mátészalka
|
11,5
|
19.
|
Kovács Gábor
|
Ált. Isk. Beregdaróc
|
11
|
20.
|
Puncsák Kata
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
10,5
|
21.
|
Panyik Barbara
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
10
|
21.
|
Pallai Dávid
|
Jókai Mór
Ref. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
10
|
21.
|
Balogh Máté
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
10
|
21.
|
Takács László
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
10
|
22.
|
Barilló Réka
|
Református Ált.
Isk. és Gimn. Kisvárda
|
9
|
22.
|
Kiléber Imre
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
9
|
23.
|
Nagy Szilárd
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
8,5
|
24.
|
Ferencz Zoltán
|
Ált. Isk. Szabolcsveresmart
|
7,5
|
24.
|
Hornyák Judit
|
Ált. Isk. Encsencs
|
7,5
|
24.
|
Andrejkovics Edina
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
7,5
|
24.
|
Papp István
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
7,5
|
25.
|
Szlovenszki Beáta
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
7
|
26.
|
Fehér Imola
|
Jókai Mór
Ref. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
5,5
|
27.
|
Hudák Andrea
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3,5
|
28.
|
Csizmadia Judit
|
Jókai Mór
Ref. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
2,5
|
28.
|
Kertész Barbara
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
2,5
|
29.
|
Hermann Lilla
|
Apáczai Csere J.
Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
2
|
30.
|
Kosztyu Roland
|
Ált. Isk. Nyírkáta
|
1,5
|
30.
|
Garancsi Tamás
|
Ált. Isk. Szabolcsveresmart
|
1,5
|
30.
|
Angyal Sándor
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
1,5
|
31.
|
Borsi Judit
|
Benczur Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
1
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Lordovics Enikõ
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
18
|
|
Tóth Brigitta
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
18
|
IV. osztály: elérhetõ
pontszám: 30p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Bíró Zoltán
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
30
|
2.
|
Halász Péter
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
28
|
3.
|
Színi Róbert
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
26,5
|
4.
|
Csajbók Viktória
|
Széchenyi István
Ált. Isk. Mátészalka
|
24,5
|
5.
|
Bíró Tamás
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
24
|
6.
|
Bálint Ágoston
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
23
|
7.
|
Greksza Balázs
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
21
|
7.
|
Berta Csaba
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
21
|
7.
|
Kukucska Gergõ
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
21
|
8.
|
Tóth Báthori
Attila
|
Tinódi Sebestyén
Ált. Isk. Nyírbátor
|
20
|
9.
|
Gyomlai Gergõ
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
19
|
9.
|
Szûcs Ádám
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
19
|
10.
|
Dudás László
|
Bem József Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
18
|
11.
|
Vági Balázs
|
Bem József Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
17,5
|
11.
|
Veréb Szabolcs
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
17,5
|
12.
|
Fekete Zoltán
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
17
|
13.
|
Pivnyik Dániel
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
15,5
|
14.
|
Szilvai László
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
15
|
15.
|
Hajzer Gágor
|
Bem József Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
14,5
|
16.
|
Kiss Nikoletta
|
Ált. Isk. Kótaj
|
14
|
17.
|
Zsoldos András
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
13
|
18.
|
Garami Tamás
|
Eötvös József
Gy. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12,5
|
19.
|
Bégányi
Ágnes
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12
|
19.
|
Nagy Dávid
|
Jókai Mór
Ref. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12
|
19.
|
Bõdi Emõke
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
12
|
20.
|
Szedlár János
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
11
|
20.
|
Szikszay Petra
|
Ált. Isk. Kótaj
|
11
|
21.
|
Csezslai István
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
10,5
|
21.
|
Zalatnai Zsolt
|
Eötvös József
Gy.Ált. Isk. Nyíregyháza
|
10,5
|
22.
|
Rudolf Zoltán
|
Eötvös József
Gy. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
10
|
22.
|
Vadas Ádám
|
Tinódi Sebestyén
Ált. Isk. Nyírbátor
|
10
|
23.
|
Kulcsár Beáta
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
9,5
|
24.
|
Szabó András
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
9
|
24.
|
Lukács Miklós
|
Tinódi Sebestyén
Ált. Isk. Nyírbátor
|
9
|
25.
|
Máté Attila
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
8
|
25.
|
Fülöp Norbert
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
8
|
25.
|
Verécze Dóra
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
8
|
26.
|
Tóth László
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
7
|
27.
|
Rácz István
|
Kertvárosi Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
6,5
|
28.
|
Tóth Tamás
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
6
|
28.
|
Szivák Virág
|
Egyesített Ált.
Isk. Kisvárda
|
6
|
29.
|
Krutilla Róbert
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
5,5
|
30.
|
Kovács Zoltán
|
Református Ált.
Isk. és Gimn. Kisvárda
|
5
|
30.
|
Papik Orsolya
|
Vári Emil Ált.
Isk. Kisvárda
|
5
|
31.
|
Szabó Enikõ
|
Általános
Mûv. Központ Fábiánháza
|
4,5
|
32.
|
Balogh Gábor
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
4
|
32.
|
Majoros Márk
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
4
|
33.
|
Szláma Péter
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
2
|
33.
|
Maklári Gergely
|
Református Ált.
Isk. és Gimn. Kisvárda
|
2
|
34.
|
Kovács Dániel
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
1,5
|
35.
|
Nagy László
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
1
|
36.
|
Arnóczki Tamás
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
0,5
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Mirkó Zsolt
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
23,5
|
V. osztály: elérhetõ
pontszám: 24p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Pálhalmi Orsolya
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
17,5
|
2.
|
Fehér István
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
17
|
3.
|
Orosz Kadosa
|
Szilágyi István
Ált. Isk. Nagykálló
|
16,5
|
3.
|
Ludvig István
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
16,5
|
4.
|
Tóth Enikõ
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
16
|
5.
|
Kácsor Szabolcs
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
15,5
|
6.
|
Koncz Teréz
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
15
|
7.
|
Dávida Eszter
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
14,5
|
8.
|
Kövér Attila
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
14
|
8.
|
Németh László
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
14
|
8.
|
Hajdu Gréta
|
Ált. Isk. Encsencs
|
14
|
9.
|
Koncz Gábor
|
Eötvös József
Gy. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
13
|
9.
|
Orosz Mária
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
13
|
10.
|
Bernáth Henrietta
|
Ált. Isk. Encsencs
|
12,5
|
11.
|
Szilvasán Eszter
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
11,5
|
12.
|
Kocsis Zsolt
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
11
|
13.
|
Csikai Barna
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
10,5
|
13.
|
Balogh Tamás
|
Ált. Isk. Encsencs
|
10,5
|
13.
|
Tar János
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
10,5
|
14.
|
Verécze Viktória
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
10
|
14.
|
Szoóh Gabriella
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
10
|
15.
|
Krómer Péter
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
9,5
|
15.
|
Tuza Attila
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
9,5
|
15.
|
Domokos Miklós
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
9,5
|
16.
|
Molnár Tamás
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
9
|
16.
|
Bócsi Gábor
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
9
|
16.
|
Badak Károly
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
9
|
16.
|
Kiszely Mariann
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
9
|
17.
|
Bodnár Tibor
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
7
|
18.
|
Szikszai Gusztáv
|
Eötvös József
Gy.Ált. Isk. Nyíregyháza
|
6,5
|
19.
|
Lippai Tamás
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
6
|
19.
|
Szántó Judit
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
6
|
20.
|
Bodnár Anett
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
5,5
|
20.
|
Szabó Zoltán
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
5,5
|
21.
|
Tajdi Bence
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
5
|
22.
|
Szász Mátyás
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
4,5
|
22.
|
Ivancsó Mária
|
Ált. Isk. Nyírkáta
|
4,5
|
23.
|
Varga Eszter
|
Dancs Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
4
|
24.
|
Bakos Gábor
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3
|
25.
|
Bálint Mihály
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Kárpáti
Manuéla
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
18,5
|
VI. osztály: elérhetõ
pontszám: 25p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Béres Edit
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
23
|
2.
|
Seres Gyula
|
Ált. Isk. Nyírkáta
|
22
|
3.
|
Gashitz Ágnes
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
21
|
3.
|
Németh Viktória
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
21
|
4.
|
Piros Márk
|
Kölcsey Ferenc Ált.
Isk. Fehérgyarmat
|
19
|
4.
|
Bégányi
Dániel
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
19
|
4.
|
Suga László
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
19
|
5.
|
Gyüre Erika
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
18
|
6.
|
Szalma Enikõ
|
Eötvös József
Gy.Ált. Isk. Nyíregyháza
|
17
|
6.
|
Sohajda Barnabás
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
17
|
6.
|
Kazai Bence
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
17
|
7.
|
Szokol Patrícia
|
Eötvös József
Gy.Ált. Isk. Nyíregyháza
|
16
|
7.
|
Lukucz Balázs
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
16
|
8.
|
Békési Enikõ
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
15
|
9.
|
Keresztessy Tünde
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
14
|
9.
|
Farkas Péter
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
14
|
10.
|
Kiss Dóra
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
13
|
10.
|
Mester Zsanett
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
13
|
11.
|
Egresi Miklós
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
12
|
11.
|
Szikora Nándor
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
12
|
11.
|
Hegedûs Zoltán
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
12
|
11.
|
Bukta Anita
|
Királyfalvi Miklós
Ált. Isk. Pócspetri
|
12
|
12.
|
Tóth Imola Fanni
|
Szilágyi István
Ált. Isk. Nagykálló
|
11
|
13.
|
Szûcs András
|
Kölcsey Ferenc Ált.
Isk. Fehérgyarmat
|
10
|
13.
|
Németh Anita
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
10
|
13.
|
Buda Mariann
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
10
|
13.
|
Koselák Mihály
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
10
|
14.
|
Csák Attila
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
9
|
15.
|
Molnár Gergõ
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
8
|
15.
|
Béres István
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
8
|
15.
|
Vincze Éva
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
8
|
15.
|
Papp Norbert
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
8
|
16.
|
Pásztor Dóra
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
7
|
16.
|
Kukta Ágnes
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
7
|
16.
|
Szilvási László
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
7
|
16.
|
Horváth Tibor
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
7
|
17.
|
Tóth Márk
|
Eötvös József
Gy. Ált. Isk. Nyíregyháza
|
6
|
18.
|
Csizmadia Orsolya
|
Evangélikus Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3
|
19.
|
Vitai Tamás
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
2
|
19.
|
Szuhács Dóra
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
2
|
19.
|
Hirs Attila
|
Evangélikus Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
2
|
20.
|
Galambos Csaba
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
0
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Iván Zsófia
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
14
|
VII. osztály: elérhetõ
pontszám: 25p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Balogh László
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
24
|
2.
|
Sum Zsuzsanna
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
20
|
3.
|
Tiba Mariann
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
18
|
3.
|
Darvasi Péter
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
18
|
4.
|
Kóródi András
|
Ált. Isk. Encsencs
|
16
|
4.
|
Nyeste Szabolcs
|
Jókai Mór
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
16
|
5.
|
Horváth Attila
|
Szent Imre Kat. Gimn.
Nyíregyháza
|
15
|
5.
|
Nagy Gabriella
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
15
|
6.
|
Zsíros Róbert
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
14,5
|
6.
|
Szabó Borbély
Sándor
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
14,5
|
7.
|
Szerényi Szabolcs
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
14
|
8.
|
Ilku György
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
12,5
|
8.
|
Szilágyi Norbert
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12,5
|
8.
|
Czibere Viktória
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
12,5
|
9.
|
Papp Dávid
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
12
|
10.
|
Fülesdi Eszter
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
11,5
|
11.
|
Biacs Viktória
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
11
|
11.
|
Nagy Sándor
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
11
|
11.
|
D. Tóth Eszter
|
Szilágyi István
Ált. Isk. Nagykálló
|
11
|
12.
|
Szabó Tamás
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
10,5
|
13.
|
Bodnár Ferenc Róbert
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
10
|
14.
|
Bédy Hajnalka
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
9,5
|
15.
|
Görgényi Éva
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
9
|
16.
|
Kóróczki
Krisztina
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
6,5
|
17.
|
Gyõri Csilla
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
5
|
17.
|
Burgony Júlia
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
5
|
17.
|
Giba Tímea
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
5
|
18.
|
Czuczor Renáta
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
3,5
|
19.
|
Kántor Adrienn
|
Benczúr Gyula Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
3
|
20.
|
Szikszai Anita
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
1
|
21.
|
Vida Zsuzsa
|
Oktatási Centrum
Nyírbátor
|
0
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Felföldi Zsolt
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
16
|
VIII. osztály: elérhetõ
pontszám: 26p
|
NÉV
|
ISKOLA
|
PONT
|
1.
|
Jócsák Éva
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
21,5
|
2.
|
Varga Zoltán
|
Evangélikus Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
20
|
3.
|
Czagány Ádám
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
18,5
|
3.
|
Szántó Beatrix
|
Dancsi Lajos Ált.
Isk. Nagyecsed
|
18,5
|
3.
|
Szabó Diána
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
18,5
|
4.
|
Takács Katalin
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
17,5
|
5.
|
File Marianna
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
17
|
5.
|
Pályka Anett
|
Eötvös József
Ált. Isk. Vásárosnamény
|
17
|
5.
|
Lisovszki Zsolt
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
17
|
6.
|
Valcsák Attila
|
Ált. Mûv.
Központ Fábiánháza
|
16,5
|
6.
|
Kovács Csaba
|
Árpád Vezér
Ált. Isk. Záhony
|
16,5
|
7.
|
Bartók Donát
|
Kazinczy Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
16
|
8.
|
Bárány Gábor
|
Vécsey Károly
Ált Isk. Nyíregyháza
|
15,5
|
9.
|
Makai Edit
|
Ált. Mûv.
Központ Fábiánháza
|
13,5
|
10.
|
Soha Ferenc
|
Vasvári Pál
Ált. Isk. Újfehértó
|
13
|
11.
|
Rácz Lilla
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
12,5
|
12.
|
Vecsei Viktor
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
11
|
13.
|
Budai Éva
|
Ált. Mûv.
Központ Fábiánháza
|
9,5
|
14.
|
Tóth Anna Panna
|
Szilágyi István
Ált. Isk. Nagykálló
|
9
|
15.
|
Varga Péter
|
Apáczai Csere J.
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
8,5
|
16.
|
Szász Huba Zoltán
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
8
|
17.
|
Czakó Gábor
|
Királyfalvi M Ált.
Isk. Pócspetri
|
7,5
|
17.
|
Tarsoly Tamás
|
Evangélikus Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
7,5
|
17.
|
Svéda Csaba
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
7,5
|
17.
|
Banu Tibor
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
7,5
|
18.
|
Verdes János
|
Hunyadi Mátyás
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
7
|
19.
|
Kecskés Miklós
|
Ált. Isk. Encsencs
|
6,5
|
19.
|
Beregszászi Zsolt
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
6,5
|
20.
|
Iváncsik Kornélia
|
Királyfalvi M Ált.
Isk. Pócspetri
|
5
|
20.
|
Miterli Bernadett
|
Királyfalvi M Ált.
Isk. Pócspetri
|
5
|
20.
|
Tóth Levente
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
5
|
21.
|
Gál Tamás
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
4,5
|
22.
|
Gyetkó Gábor
|
Kossuth Lajos Ált.
Isk. Fényeslitke
|
4
|
22.
|
Nádasi Norbert
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
4
|
23.
|
Burger András
|
Általános
Iskola és Óvoda Komoró
|
2,5
|
24.
|
Fehér Norbert
|
Herman Ottó Ált.
Isk. Nyírtelek
|
2
|
25.
|
Olasz Gábor
|
Móra Ferenc Ált.
Isk. Nyíregyháza
|
1
|
|
|
|
|
|
Különdíjas:
|
|
|
|
Hajzer János
|
Móricz Zsigmond
Ált. Isk. Nyíregyháza
|
15,5
|
GRATULÁLUNK !
|